DELPHIN Brolly Delphin YAMAL

DELPHIN Brolly Delphin YAMAL
  • DELPHIN Brolly Delphin YAMAL
  • DELPHIN Brolly Delphin YAMAL
  • DELPHIN Brolly Delphin YAMAL
  • DELPHIN Brolly Delphin YAMAL
  • DELPHIN Brolly Delphin YAMAL
  • DELPHIN Brolly Delphin YAMAL
  • DELPHIN Brolly Delphin YAMAL
  • DELPHIN Brolly Delphin YAMAL
  • DELPHIN Brolly Delphin YAMAL

Nové brolly od značky Delphin s označením YAMAL je špičkovým výrobkem po všech stránkách. Překvapí Vás svou variabilitou i množstvím promyšlených detailů. Základ tvoří pevná konstrukce, která se rozevírá jako klasický… Více informací

 U dodavatele dostupné do 48Hod.
5 772
4 770 bez DPH
DPH:
21 %
ks
Výrobce:
DELPHIN
Kód výrobku:
436007080
Katalogové číslo:
A01-02617
EAN:
8586018447737
Záruka:
2 roky

Nové brolly od značky Delphin s označením YAMAL je špičkovým výrobkem po všech stránkách. Překvapí Vás svou variabilitou i množstvím promyšlených detailů. Základ tvoří pevná konstrukce, která se rozevírá jako klasický deštník.
Díky inovativnímu systému vám toto brolly na rozdíl od jiných poskytne uvnitř prostor neomezovaný otevíracím systémem. Celý mechanismus má totiž uvnitř na délku jen 12cm! Tato základní konstrukce je potažena světle hnědou, nepromokavou textilií s podlepenými švy. Přední strana brolly má 4 extra podpůrné tyče s možností nastavení délky. Tyto tyče se ke konstrukci snadno našroubují. Tyče mají na spodní straně odolné vrtáky.
Na výběr máte 2 přední panely brolly, které jsou součástí balení a je možné je kombinovat. Upevňují se extra velkými zipy po celém obvodu přední části. Tyto zipy jsou překryté látkou a tedy nepromoknou. Základním předním panelem je takzvaný moskytiérový panel. Dělený je na dvě okna po stranách a přední dveře. Jelikož se v zadní části brolly nachází velké okno dělené na 3 části, je možné i za horkých dnů mít v brolly příjemný vánek. Toto zadní okno má 2 polohy – plné látkové okno nebo moskytiéra.
Druhý přední panel je tzv. plný panel. Je také dělený na 2 okna a jedny dveře. Tento panel je možné podle potřeby vyvázat ke krajům po částech, nebo i celý. Okna na tomto panelu jsou plná s možností samostatného vyvázání. Dveře mají vlastní okno, které může být buď plné látkové, průhledné s fólií, nebo jako klasická moskytiéra.
Uvnitř brolly se nachází odolná podlaha, která má dokonce značený vstup, což značně usnadní postavení brolly. Je upevněna pomocí suchého zipu. Vrchní část brolly je vybavena všitými odvodovými kanálky. Ty slouží k odvádění vody v případě deště. Díky nim Vám proudy vody nebudou stékat po předních dveřích. Samozřejmostí jsou v předním kšiltu všité 2 držáky na pruty na bázi suchého zipu. K tomu, aby byl tento přístřešek odolný i silnému větru slouží až 12 kotevních míst po celém obvodu. Do země se kotví pomocí přiložených odolných kolíků. Delphin Yamal uspokojí i nejnáročnější uživatele!

Technické parametry:
Rozměr šxhxv: 270x230x155cm
Transp. rozměry: 170x20x20cm
Vodní sloupec: 5000mm
Hmotnost: 9.8kg

DELPHIN Brolly Delphin YAMAL DELPHIN Brolly Delphin YAMAL DELPHIN Brolly Delphin YAMAL DELPHIN Brolly Delphin YAMAL DELPHIN Brolly Delphin YAMAL DELPHIN Brolly Delphin YAMAL DELPHIN Brolly Delphin YAMAL DELPHIN Brolly Delphin YAMAL

Uživatelská recenze produktu DELPHIN Brolly Delphin YAMAL

Vlastníte tento produkt? Chcete se podělit s ostatními o svých zkušeností? Neváhejte a ohodnoťte produkt.

Napsat recenzi
Hodnocení produktu
0% Hodnotilo 0 uživatelů

Odesláním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů