');

DELPHIN Delphin SNAG - GEAR LED Al

DELPHIN Delphin SNAG - GEAR LED Al

SNAG GEAR LED je výborným pomocníkem rybáře, odvozený od základního modelu SNAG GEAR. Už základní model vynikal jednoduchou, odolnou konstrukcí a výbornou cenou. Model LED je navíc vybaven LED diodami, které díky… Více informací

 Skladem 
160
132 bez DPH
DPH:
21 %
ks
Výrobce:
DELPHIN
Kód výrobku:
900029003
Katalogové číslo:
A01-02565
EAN:
8586016327819
Záruka:
2 roky

SNAG GEAR LED je výborným pomocníkem rybáře, odvozený od základního modelu SNAG GEAR. Už základní model vynikal jednoduchou, odolnou konstrukcí a výbornou cenou. Model LED je navíc vybaven LED diodami, které díky připojitelnosti k elektronickému hlásiči dokážou světelně signalizovat záběr. Kromě toho balení obsahuje další výměnné kryty LED diod, pomocí kterých je možné zaměnit barvu signalizace a tím přizpůsobit Snag Gear k barvě elektronických signalizátorů. Navíc balení obsahuje i mezikus pro připojení řetízkového signalizátoru Delphin CSW-II. Svítící Snag Gear je připojitelný k elektronickému alarmu.

Výměnu barevného krytu diody LED provádějte s maximální opatrností. Hrozí poškození kontaktů diody a následné odpojení její světelné signalizace. Nasazený kryt nejprve pomalu natáčejte dolů plynulým pohybem, přičemž přidržujte tyčku v níž je nasazen. Povytáhněte ho spolu s LED diodou ze které ho následně opatrně vysuňte. Následně nasaďte na LED diodu kryt požadované barvy a opatrně jej vsuňte zpět do tyčky.

Uživatelská recenze produktu DELPHIN Delphin SNAG - GEAR LED Al

Vlastníte tento produkt? Chcete se podělit s ostatními o svých zkušeností? Neváhejte a ohodnoťte produkt.

Napsat recenzi
Hodnocení produktu
0% Hodnotilo 0 uživatelů

Odesláním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů