Prsačky Delphin RIVER veľ.46

Prsačky Delphin RIVER veľ.46
  • Prsačky Delphin RIVER veľ.46
  • Prsačky Delphin RIVER veľ.46
  • Prsačky Delphin RIVER veľ.46
  • Prsačky Delphin RIVER veľ.46
  • Prsačky Delphin RIVER veľ.46
  • Prsačky Delphin RIVER veľ.46
  • Prsačky Delphin RIVER veľ.46
  • Prsačky Delphin RIVER veľ.46

Řada RIVER od značky Delphin se vyznačuje výbornými vlastnostmi, přijatelnou cenou a vysoce kvalitním provedením. Na spojování jednotlivých dílů z textilie nylon 190D byla použita nejmodernější derivace technologie SONIC… Více informací

 Skladem 
1 386
1 145 bez DPH
DPH:
21 %
Vyberte variantu
ks
Výrobce:
DELPHIN
Kód výrobku:
766020046
Katalogové číslo:
A01-02838-7
EAN:
8586018451048
Záruka:
2 roky
ks

Řada RIVER od značky Delphin se vyznačuje výbornými vlastnostmi, přijatelnou cenou a vysoce kvalitním provedením. Na spojování jednotlivých dílů z textilie nylon 190D byla použita nejmodernější derivace technologie SONIC SEAM, což by se volně dalo přeložit jako sonické švy. I když šev v tomto případě není zcela exaktním pojmem, protože při použití této technologie neuvidíte na povrchu klasické šití pomocí nití. Tato technologie totiž spojované vrstvy látky dokonale propojí a pouhým okem vidíte jen tenoučkou čáru spoje, která je ale i po dlouhodobém používání vysoce odolná jakémukoliv poškození, či propouštění vody. Díky tomu jsou tyto 100% voděodolné švy velmi populární a používané hlavně u profi modelů.
Nylon 190D plynule vodotěsně přechází do gumových holínek s odolnou podrážkou stabilní i v náročnějších podmínkách. Samozřejmostí je výčnělek v oblasti paty pro snadnější vyzouvání či zavěšení holínek po použití.

Tyto prsačky se upínají pomocí pohodlných popruhů přes ramena s odolnými spojkami. Určitě oceníte i kapsu na zip z vnitřní strany, která je svými rozměry (15x18cm) vhodná například k odložení telefonu či klíčů.

Řada RIVER je povrchově vysoce odolná vůči oděru! Přibližná hmotnost jen 2,5kg.

Součástí balení je ZDARMA praktická sada určená k zalepení případného mechanického poškození. Obsahuje lepidlo a 2ks kruhů z textilie nylon 190D průměru 5cm.

Prsačky Delphin RIVER veľ.46 Prsačky Delphin RIVER veľ.46 Prsačky Delphin RIVER veľ.46 Prsačky Delphin RIVER veľ.46 Prsačky Delphin RIVER veľ.46 Prsačky Delphin RIVER veľ.46 Prsačky Delphin RIVER veľ.46

Uživatelská recenze produktu Prsačky Delphin RIVER veľ.46

Vlastníte tento produkt? Chcete se podělit s ostatními o svých zkušeností? Neváhejte a ohodnoťte produkt.

Napsat recenzi
Hodnocení produktu
0% Hodnotilo 0 uživatelů

Odesláním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů