Rapture Prut Rapture Iride UL 1,98 m/0,5-5 g

Rapture Prut Rapture Iride UL 1,98 m/0,5-5 g

Samozřejme není to jen tradice, ale pruty řady Iride jsou nadupaní těmi nejnověšjími technologiemi, počínaje fantastickým velmi lehkým a jemným blankem, který je zároveň AllRound prutem, je možné ho použit pro různou… Více informací

 U dodavatele dostupné do 24Hod. 
2 699
2 230 bez DPH
Běžná cena:
2 907
DPH:
21 %
ks
Výrobce:
Rapture
Kód výrobku:
126-45-200
Katalogové číslo:
A01-06461
EAN:
8054393125019
Záruka:
2 roky

Řada prutů Iride nabízí kombinaci tradice a inovace. Krásný design míří na tradiční říční rybolov a absolutní kontakt s přírodou, s jediným cílem soustředit se na divoké ryby.


Samozřejme není to jen tradice, ale pruty řady Iride jsou nadupaní těmi nejnověšjími technologiemi, počínaje fantastickým velmi lehkým a jemným blankem, který je zároveň AllRound prutem, je možné ho použit pro různou techniku rybaření. Díky přesné stavbě a vyváženosti blanku nebude již problém s nadhazováním s voblery. Blank je postaven na uhlíkovém CX-1 Micro Pitch Carbon s velmi štíhlým profilem. SiC očka jsou navrženy tak, že je lze použít jak na vlasec, tak i splétanou šnůru a tím dosáhnout přesné potřebné techniky. Jednotlivé sekce jsou označeny bílým bodem pro přesné sesazení dílů. Vysoce kvalitní korek AAA připomíná tradiční původní vzhled a nabízí výjimečný komfort a výkon. Iride je opravdovým kousekem pro takového člověka, který lpí na zákonech přírody a zároveň vyžaduje preciznost detailů a jedinečné schopnosti rachle se přizpůsobit danému prostředí bez kompromisu. Iride je jednoduše svůj!

Specifikace:
- délka: 1,98 m
- transport.délka: 104 cm
- počet dílů: 2
- akce prutu: spíše pomalá (UL)
- zátěž prutu: 0,5-5 g
- testovaný vlasec: 2-6 lb
- počet oček: 9
- SiC očka
- vysoce kvalitní korek AAA
- jednotlivé díly označeny pro přesné sesazení

Uživatelská recenze produktu Rapture Prut Rapture Iride UL 1,98 m/0,5-5 g

Vlastníte tento produkt? Chcete se podělit s ostatními o svých zkušeností? Neváhejte a ohodnoťte produkt.

Napsat recenzi
Hodnocení produktu
0% Hodnotilo 0 uživatelů

Odesláním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů