MIKBAITS Spiceman trvanlivé boilie 1kg Příchuť Pikantni švestka 16mm

Spiceman WS trvanlivé boilie 1kg (3)

Mikbaits Spiceman Boilie 1kg Ostře kořeněné rybí trvanlivé boilie. Spiceman je jedno z nejúspěšnějších boilie , jaké kdy značka Mikbaits představila , ostře kořeněná chuť mu dodává okamžitou účinnost a mimořádnou aktivitu… Více informací

 1 ks
350
304 bez DPH
DPH:
15 %
Vyberte variantu
ks
Výrobce:
MIKBAITS
Katalogové číslo:
A01-06261-5
Záruka:
2 roky
ks

Mikbaits Spiceman Boilie 1kg

Ostře kořeněné rybí trvanlivé boilie.

Spiceman je jedno z nejúspěšnějších boilie , jaké kdy značka Mikbaits představila , ostře kořeněná chuť mu dodává okamžitou účinnost a mimořádnou aktivitu. 

Spiceman (čti spaismen) má zcela unikátní složení, které je značně odlišné od naprosté většiny jiných boilie. Je postaven na rybích moučkách, ale použili jsme v něm několik málo známých přísad, navíc jsme si některé nechali vyrobit specielně pro tento mix. Vývoj díky tomu trval tři roky, ale pokud pečlivě sledujete naše stránky, určitě je vám jasné, že to stálo za to. Počet a velikost úlovků, jež se nám podařilo při jeho testování nachytat, jsou naprosto úžasné, překračující veškerá očekávání. Spiceman vyniká v tom, že přináší mnoho záběrů, ale zároveň přitahuje trofejní kapry jako magnet. Je účinný po celý rok včetně zimy, funguje i s minimem návnady. A jak jsme k našemu velkému překvapení během testů zjistili, je to naprostá bomba při chytání amurů.

Spiceman je už několik let jednoznačně vaším nejoblíbenějším boilie. Zejména u Pikantní Švestky občas máme co dělat, abychom ji stíhali vyrábět v takových množstvích, o jaké je zájem. A když vidíme vaše úlovky a čteme si zprávy od vody, je nám jasné proč. „Okolní rybáři na nás nevěřícně zírali,... nikdy jsem si tak dobře nezachytal,... byla to neuvěřitelná smršť záběrů,... díky za osobák,...“ To jsou jen některé úryvky z vašich mailů, většinou doprovázených nádhernými fotkami. Jsem si jist, že tyto zprávy budou ve stejné intenzitě chodit i další roky. Zvlášť když jsme pro vás nyní v Pikantní Švestce připravili další dva průměry 12 a 24mm a také 10mm rychle rozpadavé pelety, určené do PVA či k plošnému zakrmování.

Příchutě:

  1. Spiceman Kořeněná Játra
  2. Spiceman Pikantní Švestka
  3. Spiceman Pampeliška

Uživatelská recenze produktu MIKBAITS Spiceman trvanlivé boilie 1kg Příchuť Pikantni švestka 16mm

Vlastníte tento produkt? Chcete se podělit s ostatními o svých zkušeností? Neváhejte a ohodnoťte produkt.

Napsat recenzi
Hodnocení produktu
0% Hodnotilo 0 uživatelů

Odesláním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů