Gardner Stojan Gardner Black Shadow Mini Pod (2 Rod)

Gardner Stojan Gardner Black Shadow Mini Pod (2 Rod)

Extrémně rychlé sestavení během chvíle pro jakýkoliv terén. Konstrukce se hodí pro širokou škálu prutů díky prodloužené středové páteři, kterou lze nastavit v rozmezí od 24 do 32 palců mezi předním a zadním hlásičem.Tělo… Více informací

 3 ks
2 299
1 900 bez DPH
Běžná cena:
2 476
DPH:
21 %
ks
Výrobce:
Gardner
Kód výrobku:
BPOD2
Katalogové číslo:
A01-13700
Záruka:
2 roky

Kompaktní stojany Black Shadow Compact jsou založeny na populárním designu UK style a nabízejí extrémně stabilní platformu pro vaše pruty díky podpoře přicházející z rohů a nízkého těžiště.


Extrémně rychlé sestavení během chvíle pro jakýkoliv terén. Konstrukce se hodí pro širokou škálu prutů díky prodloužené středové páteři, kterou lze nastavit v rozmezí od 24 do 32 palců mezi předním a zadním hlásičem.Tělo stojanu je vyrobeno z vysoce kvalitního odlehčeného hliníku pro snadný transport oproti konkurenčním stojanům. Dále díky otvoru ve středovém kříži pro bivakový kolík nám tento detail zaručí pevné a trvající ukotvení a tím i extrémní stabilitu stojanu. Všechny komponenty jsou vyrobeny z odolného černého eloxovaného povrchu, který chrání stojan před vnějšími vlivy a zároveň skvěle vypadá. Všechny produkty řady Black Shadow používají závity 3/8 BSF. Součástí výrobku je pouzdro pro snadný transport.

Uživatelská recenze produktu Gardner Stojan Gardner Black Shadow Mini Pod (2 Rod)

Vlastníte tento produkt? Chcete se podělit s ostatními o svých zkušeností? Neváhejte a ohodnoťte produkt.

Napsat recenzi
Hodnocení produktu
0% Hodnotilo 0 uživatelů

Odesláním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů